Тактичні штани Карго Rip-Stop Піксель

1450,00
грн.
Тактичні штани Карго Rip-Stop поєднують високоякісні матеріали та продуманий функціонал. Виготовлені з міцної та зносостійкої тканини RipStop 60/40 MultiCam, штани мають зносостійкість мінімум 1300H по основі, опір тертю 20 000 циклів і стійкість кольору до промислового прання 4-5. Тканина з високими експлуатаційними показниками робить виріб міцним, а наявність водовідштовхувального покриття дозволяє використовувати штани всесезонно.

Штани оснащені кишенями карго на стегнах з внутрішніми відділеннями, які допомагають рівномірно розподілити дрібні речі і забезпечують легкий доступ до необхідних предметів під час руху. Виточки в зоні колін забезпечують більший комфорт під час активних дій. Чотири основні кишені забезпечують додатковий простір для зберігання різних предметів. Розмір низу штанів регулюється наліпками Велкро, що додає зручності та універсальності.

Тактичні штани Карго Rip-Stop є надійними, функціональними та зручними, що робить їх відмінним вибором для військових, які потребують надійного та комфортного спеціального одягу. У комплекті з тактичною курткою Гірка цей комплект стає формою для Національної гвардії.

Відправляємо без предоплат

Магазини

-м.Рівне, Замкова 11
-Рівненська обл. с.Тучин
вул.Староміська 1

+380 68 4052139
Дивіться також